חיפוש
פרופיל החברה

פחמס היא שותפות כללית הכוללת מספר תעשיות, עוסקת בעיקר בפיתוח, ייצור ושיווק של אריזות קשיחות עבור השוק התעשייתי והמוסדי. החברה נוסדה בשנת 1935, היא בבעלות קיבוץ עין החורש והיא מעסיקה 120 עובדים. פחמס, חברה מובילה בשוק המקומי, ומצפה להרחיב את פעילותה לתחומים נוספים ולחו"ל.

 

פחמס היא היצרנית הגדולה ביותר בישראל של חביות מתכת, פלסטיק ופייבר העומדות בתקנים בינלאומיים, הפועלת מהקיבוץ, מציעה גם מבחר מוצרי אריזה שונים.

 

אריזה לתחום התעשייתי

לקוחות החברה הינם מפעלים תעשייתיים הצורכים אמצעי אחסון לנוזלים: חביות פלדה (פתוחות, קוניות, חביות סגורות), חביות פלסטיק וג'ריקנים, חביות פלסטיפח, דליי פלסטיק ודליים מפח מצופים בבדיל ומיכלי IBC של 1000 ליטר.

 

חומרים מסוכנים

פחמס מתמחה בתכנון וייצור מיכלים לאחסון ושינוע חומרים מסוכנים לפי תקני UN הבינ"ל. בתעשיות הכימיות משתמשים במיכלי פחמס לאריזות והעברת כימיקלים רעילים בצורת נוזל או אבקה, כולל חומרי הדברה, חומצות, תרכובות ברום וחומרים אורגנים דליקים. מחלקות הנדסה והפיתוח של החברה פועלות בשיתוף פעולה עם הלקוחות כדי ליצור פתרונות מותאמות-לקוח לכל צורך ייחודי.

 

איכות ודאגה לסביבה

הדגש שהחברה שמה על אבטחת איכות מתחיל בתכנון המוצר, ממשיך בשלבי רכישת חומרי הגלם והייצור ומסתיים באספקת המוצר. רמה גבוהה של אוטומציה בתהליכי הייצור עוזרת להבטיח את האיכות האחידה של המוצר.

כל מוצרי פחמס מיוצרים ונבדקים לעמידה בתקנים בן לאומיים, והחברה מורשית תו תקן .ISO 9001

 

פחמס מחויבת לשמירה על הסביבה והיא משקיעה מאמצים גדולים במניעת זיהום אוויר ומים, כולל התקנת מערכות מתקדמות ביותר לטיפול במזהמים. פחמס גם מקדמת מחזור ושחזור של חביות מתכת, פלסטיק ומיכלי אריזה אחרים.

 

שותפויות עסקיות

לפחמס הסכם ידע בלעדי עם החברה הגרמנית מאוזר (Mauser), מובילה עולמית באריזה תעשייתית, והיא חברה

ב- MIPI (המכון הבין לאומי לאריזה של מאוזר), התאגדות של בעלות הרישוי של מאוזר. החברה חברה גם ב-SEFA, התאגדות אירופאית של יצרני חביות פח, וב-DRUMNET, התאגדות בין לאומית של יצרניות חביות.

פחמס - שער כניסה למפעל

פחמס - משרדים

 

 

לוגיסטיקה - 7 משאיות לשירות הלקוחות

פחמס אריזות בע"מ